09.02.2005 :: 13:56
Hejka ludzie to jest moja pierwsza notka na tym blogu. Mam nadzieję, że będę tutaj często pisać, bo jestem bardzo leniwa i mam nadzieję, że się wam spodoba ten blog. To jest mój pierwszy blog, który założyła. Dobra dość o blogach teraz cosik o mnie. Jestem Miriam. Chodzę do 1 klasy gimnazjum. Lubie muze, taniec i różne takie rzeczy. Moje ulubione książki to wszystkie z działu fantasy, a najbardziej przezemnie lubiane to o Harrym Potterze i Zmory Alaizabel. Z muzy lubie słuchać Popu, Rocka, R'n'B, Dance itp. Nienawidzę Polskiego Hip-Hopu, bo dla mnie to jest on denny i niedosłuchania. Ale przecież każdy ma swój gust co do muzyki, ubioru i książek.Jestem wielką fanka artystów takich jak: Overground, Preluders, Nu Pagadi, Natasha Thomas, Vanilla Ninja, Gracia, Britney Spears i wielu innych. Nie będę wszystkich wymieniać bo jest ich bardzo dużo. Uwielbiam oglądać brazylijskie filmy, a najbardziej Biały Welon, Zbuntowanego Anioła i Miłość inna niż mówią. Moimi ulubionymi programami są programy typu Popstars i DSDS. Nie wiem jeszcze co tutaj mam o sobie napisać, więc będę kończyć. Mam prośbe do tych co mnie będą czytać zostawiajcie mi jakieś komcie z waszymi adresami blogów. Bo bym sobie poczytała. Ci co zostawią komcie to ja się im odwdzięcze. Pozdro.